Розочалися покази фільмів Мандрівного фестивалю.В рамках проведення фестивалю в Богородчанському Палаці культури учасникам Народного аматорського хору районного Палацу культури "Карпатські джерела" продемонстровано документальний фільм "Мрія".
Фільм "МРІЯ" не випадково обраний для показу перед такою аудиторією, як учасники хору "Карпатські джерела", адже ця аудиторія може найбільш цінно сприймати побачене на екрані, оскільки
це фільм-портрет музичного керівника школи-інтернату для глухих дітей Тетяни Радченко, мрія якої – мати власний дах над головою. На жаль, між поняттями творити добро, займатися улюбленою справою і бути щасливою в житті не завжди стоїть знак рівності. Історія Тетяни – це драма талановитої, некорисливої людини, котра жертвує собою заради щастя й радості глухих дітей. Адже лише завдяки їй ці дітлахи можуть почути світ.
Після перегляду фільму відбулась коротка дискусія, на якій присутні обговорили проблематику сучасного розвитку хорового мистецтва, поділилися своїми враженнями та думками, а також висловили свої співчуття людям, уособленням яких є героїня фільму Тетяна Радченко, яка займається такою нелегкою працею - навчання співу глухих дітей.
Глядачам також подана коротка інформація про Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA. Коротко охарактеризовано діяльність фестивалю, тематику фільмів, які будуть запропоновані до показів на території Івано-Франківської області та в регіонах України.
Довідково: Народний аматорський хор районного Палацу культури "Карпатські джерела", керівник Володимир Канюк. Кожного року, кожного місяця, двіччі на тиждень до хорового класу РПК поспішають любителі і цінителі хорового співу, шанувальники української пісні, щоб не замулилось пісенне джерело народного хору. Свого часу гарячими оплесками зустрічали "Карпатські джерела" на виставках досягнень народного господарства столичні міста Київ та Москва, космонавти Зоряного Містечка, нафтовики Тюмені, трудівники Новгородщини, жителі Румунії, Чехії, Німеччини, Польщі. Їхня творчість висвітлювалась у телевізійних програмах "Сонячні кларнети", "Народні таланти", "Сільський час". На зорі становлення Української Незалежності держави хористи виїзджали з концертними програмами на схід та південь України, популяризуючи духовну музику, патріотичну пісню та волелюбний український дух. Колектив брав участь у святкуванні 1-ої річниці Незалежності України в Києві, а також він неодноразовий учасник Галицької хорової академії, фестивалів та конкурсів.

|